Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Obrazek

 

 Účinkování 

1., 2. a 3. řada - (1996 - 1997, 1998)

První epizoda - Dead in the water

Poslední epizoda - Soft target


Povolání - Terry je potápěč vodní policie

Hodnost  - Senior Konstábl

Parťáci - Dave McCall


Popis

Terry je mladý, pohledný a perspektivní potapěč. Výrazná osobnost, je klidný a tichý. Své emoce se snaží
držet na uzdě. Odvádí kvalitní práci a nemá rád každého, kdo má něco "zadarmo".

Barva vlasů:
světle hnědá

Barva očí: modrá

Rodinný stav: svobodný


Rodina

dcera - Maddie


Vztahy

Fiona Cassidy

Terry neměl Fionu ze začátku moc rád, ale neustálými narážkami a popichováním jí čím dál lépe poznával a zamiloval se do ní. Hodně si u něj zvýšila kredit tím, že mu donesla do nemocnice květiny, když byl zraněný. Nakonec je to dokonce Terry, kdo udělá první krok v jejich vztahu. Tráví spolu každou volnou chvíli a vztah probíhá bez problému až do té chvíle, kdy se do toho vloží Jeff Hawker, který na Fi tlačí pod záminkou lepšího pracovního místa. Fiona se s Terrym nakonec musí rozejít. Terry má samozřejmě námitky a docela se s tím nedokáže smířit. Nakonec mu nic jiného nezbyde a zůstávají aspoň přáteli.

Obrazek

Gina Downie

Gina byla dívka, kterou Terry zachránil, když měla problémy pod vodou. Byli si navzájem moc sympatičtí a začnou se scházet. Terry zajde za potápěčským instruktorem Giny a chce vysvětlení, proč nebyla Ginina výstroj v pořádku. Ten mu řekne, že je Gina jeho přítelkyně. Terry je na Ginu hodně naštvaný, že mu lhala a ukončuje vztah. Jenže Gina je Terrym doslova posedlá, a když ji Terry definitivně vyrazí z bytu, obviní ho z toho, že ji jen využil. Nedokáže se s tím srovnat a pobodá Terryho nožem. Terryho odváží sanitka do nemocnice a Gina je zatčena.

Obrazek

Megan

Terry s Megan chodil ještě předtím, než začal pracovat u vodní policie. Megan mu po rozchodu zatajila, že čeká dítě. Když to Terry zjistí, je z toho hodně v šoku, navíc Maddie někdo unesl. Potom, co se Maddie najde, tak Terry nabídne Megan, aby se k němu s Maddie nastěhovaly. Megan ovšem zavinila smrt ženy, která byla z únosu podezřelá. Terry to chce vzít na sebe, ale Megan se přizná. Terry se musí postarat o svou dceru zatím sám.

Obrazek


Zranění

1. série

Epizoda

Lie down with dogs (Kdo se psy líhá, s blechami vstává) - Při potápění v nebezpečné šachtě na Terryho spadl kus kamene. Musí do dekompresní komory a je nějakou chvíli v komatu.

2. série

Epizoda

Sex games (Milostné hry) - bodné zranění hrudníku, které mu způsobila nožem Gina Downie. 


Odchod  

Po ukončení vztahu s Ginou, která se s tím nevyrovnala, se Gina v noci vloupala k Terrymu do domu, zrovna

když se sprchoval a obviňovala ho, že ji jenom využil. Potom ve vzteku popadla nůž a bodla Terryho do

hrudníku. Rána zasáhla Terrymu plíce, a tak jako potápěč musel nedobrovolně skončit.

Terry se ještě objeví na začátku 3. série, kdy se vrací do služby. Zjistí, že má dceru, o které vůbec nic nevěděl. Teď se o ni musí postarat.

-------------------------------------------------------------------------------------

Screencaps

1. série

Free Image Hosting at www.ImageShack.us  Free Image Hosting at www.ImageShack.us  Free Image Hosting at www.ImageShack.us

2. série

brzy

3. série

Free Image Hosting at www.ImageShack.us  Free Image Hosting at www.ImageShack.us  Free Image Hosting at www.ImageShack.us